Monday 14 Oct Mon 14 Oct
Tuesday 15 Oct Tue 15 Oct
Wednesday 16 Oct Wed 16 Oct
Thursday 17 Oct Thu 17 Oct
Friday 18 Oct Fri 18 Oct
Saturday 19 Oct Sat 19 Oct
Sunday 20 Oct Sun 20 Oct
 
BodyShape 09:30 - 10:15  
 
Aqua Zumba 10:00 - 10:45  
 
 
 
Pilates 11:15 - 12:15  
 
Teamworkshop Core 12:00 - 12:15  
 
 
 
 
 
 
 
Teamworkshop Core 17:15 - 17:30  
BodyAttack 17:30 - 18:30  
RPM 17:30 - 18:30  
 
BodyPump 18:30 - 19:30  
 
 
BodyCombat 19:30 - 20:30  
 
Body Balance 20:30 - 21:30  
 
 
Trampoline jumping fitness 09:30 - 10:15  
 
 
Aqua yoga 10:15 - 11:00  
BodyPump 10:15 - 11:15  
 
 
Indoor Cycling 11:30 - 12:30  
Power Yoga 12:00 - 13:00  
 
 
 
Teamworkshop Core 13:15 - 13:30  
 
 
 
Teamworkshop Core 17:15 - 17:30  
 
 
Vinyasa yoga 18:00 - 19:00  
RPM 18:30 - 19:30  
 
GRIT Cardio 19:00 - 19:30  
Zumba 19:30 - 20:30  
 
BodyPump 20:30 - 21:30  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Teamworkshop Core 12:00 - 12:15  
 
 
 
 
Sportspecifiek 14:00 - 14:30  
 
 
Teamworkshop Core 17:15 - 17:30  
Body Balance 17:30 - 18:30  
 
 
BodyPump 18:30 - 19:30  
Boxercise 18:30 - 19:30  
 
BodyCombat 19:30 - 20:30  
 
Barre 20:30 - 21:00  
 
 
Yin Yoga 09:30 - 10:30  
 
 
 
 
Trampoline jumping fitness 10:30 - 11:15  
BodyPump 11:15 - 12:15  
 
 
Teamworkshop Core 12:15 - 12:30  
 
 
 
 
 
Teamworkshop Freestyle 15:30 - 16:30  
Teamworkshop Core 17:15 - 17:30  
Zumba 17:30 - 18:30  
 
 
RPM 18:30 - 19:30  
 
BodyAttack 19:00 - 20:00  
 
GRIT Strength 20:00 - 20:30  
 
 
 
BodyShape 09:30 - 10:15  
 
Aqua Zumba 10:00 - 10:45  
BodyPump 10:15 - 11:15  
 
 
 
Fitness Dance 11:30 - 12:30  
Teamworkshop Core 12:00 - 12:15  
 
Teamworkshop Freestyle 12:30 - 12:45  
 
Body Balance 13:15 - 14:15  
 
 
 
Teamworkshop Core 17:15 - 17:30  
Body Balance 17:30 - 18:30  
 
 
BodyPump 18:30 - 19:30  
 
 
Sprint 19:30 - 20:00  
 
 
Teamworkshop Core 21:30 - 21:45  
 
 
Body Balance 09:45 - 10:45  
RPM 10:00 - 11:00  
 
 
 
BodyAttack 11:15 - 12:15  
 
 
BodyPump 12:15 - 13:15  
 
 
GRIT Strength 13:15 - 13:45  
Sprint 14:00 - 14:30  
Teamworkshop Core 15:00 - 15:15  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Crosstraining 09:15 - 10:15  
 
 
Indoor Cycling 10:00 - 11:00  
BodyCombat 10:15 - 11:15  
 
 
RPM 11:15 - 12:15  
Zumba 11:30 - 12:30  
Teamworkshop Core 12:00 - 12:15  
 
Barre 12:30 - 13:00  
Body Balance 13:00 - 14:00  
 
BodyPump 14:00 - 15:00  
Teamworkshop Core 15:00 - 15:15